Mano Šventovė – geram ir patogiam gyvenimui

IŠSKIRTINUMAS

SPORTUOJANTIEMS
 
Išvažiavus iš miesto, dažnai nėra galimybės pasportuoti, todėl čia sportuojantiems bus įrengtas sporto klubas, padėsiantis išlaikyti sportinę formą. Į sporto klubą galėsite patekti kada užsinorėję, 24val. per parą.

DIRBANTIEMS (COWORKING)
 
Kam svarbu neatitolti nuo darbinės atmosferos, bus įrengta darbo (coworking) zona su papildomomis dvejomis konferencinėmis (susitikimų) salytėmis, kur ramiai bus galima turėti tiek vietoje, tiek nuotolinius susitikimus su klientais. Čia rasite, darbo vietas, interneto ryšį, spausdintuvą atsispausdinti reikiamą medžiagą, o konferencinėse salytėse pakabintuose TV ekranuose galėsite pristatyti prezentacijas su klientais.

ŠEIMOMS
 
Mažiesiems įrengsime vaikų žaidimo kambarį, kur tėveliai galės nuvesti savo vaikus saugiai pažaisti į jį, o tuo tarpu patys galės ramiai pasideginti prie baseino, pasportuoti ar tiesiog ramiai paskaityti mėgstamą knygą. Kieme taip pat mažųjų lauks vaikų žaidimo aikštelės, kur kartu su draugais galės smagiai pažaisti.

AKTYVIEMS
 
Mėgstantiems aktyvų laisvalaikį, įrengsime dvi pliažo tinklinio aikštelės, kur galima bus neišeinant iš teritorijos pažaisti tinklinį ar pliažo tenisą su draugais ir kaimynais.

BASEINAS IR PIRTIS
 
Jei norisi patinginiauti ir niekur nuo namų nenutolti, tuomet baseinas tik išėjus į kiemą bus vienas iš puikių pasirinkimų, kur neinant iki jūros galite ramiai pasideginti šalia savo namų ir tuo pačiu išsimaudyti baseine. Mažiesiems taip pat bus įrengtas atskiras baseinėlis, kad galėtų saugiai pažaisti vandenyje.
 
O jei oras vėsesnis ir norėsis šilumos, tuomet pirtis bus pats tas pasimėgauti šiluma.

"Darbas - tai gebėjimas, o tobulas poilsis - menas. Tuomet pasireiškia kūno, minčių ir vaizduotės suderinamumas." Žydų teologas Abraham Joshua Heschel